home-products

FORELE VARAVĪKSNES ĶIDĀTA

Fasētas vakuumā, svaigas, ķidātas varavīksnes foreles, audzētas Latvijā, zivju audzēšanas baseinos Pelču pagastā pie Kuldīgas pēc skandināvu (Somu) metodes, neizmantojot antibiotikas vai citus ķīmiskus dezinfekcijas līdzekļus. Vienas foreles aptuvenais dzīvsvars: no 300g – 400g. Realizācijas termiņš pie +2 +6C 5 dienas.

10 EUR/KG

consumer-rainbow-clear-cuts-Butterfly

FORELES VARAVĪKSNES FILEJA

Latvijā audzētas varavīksnes foreles fileja. Atdzesēta, atkaulota, vakuumā. Varavīksnes foreles, audzētas Latvijā, zivju audzēšanas baseinos Pelču pagastā pie Kuldīgas pēc skandināvu (Somu) metodes, neizmantojot antibiotikas vai citus ķīmiskus dezinfekcijas līdzekļus. Aptuvenais iepakojam svars 0.200 kg. Realizācijas termiņš pie +2 +6C 5 dienas.

15 EUR/KG

Smoked trout in front of a white background.

FORELE VARAVĪKSNES KARSTI KŪPINĀTA

Latvijā audzētas varavīksnes foreles. Varavīksnes foreles, audzētas Latvijā, zivju audzēšanas baseinos Pelču pagastā pie Kuldīgas pēc skandināvu (Somu) metodes, neizmantojot antibiotikas vai citus ķīmiskus dezinfekcijas līdzekļus. Aptuvenais svars 0.300 kg. Realizācijas termiņš pie +2 +6C 7 dienas.

17 EUR/KG

Kā pasūtīt?

Zivis Jums tiks piegādātas mazāk kā 36h laikā pēc to noķeršanas un iztīrīšanas. Šādas zivis zemā temperatūrā (uz ledus vai ledusskapī – temp. līdz 5° C) var uzglabāt līdz 6 dienām, sasaldējot - ilgāk. Tomēr iesakām zivis apēst, kamēr tās vēl ir svaigas.

Mūsu foreles ir iespējams iegādāties nosūtot pasūtījumu uz e-pastu: zivis@anzage.lv, WatsApp vai īsziņu uz tālruni nr. +371 29263607, līdz katras nedēļas otrdienas plkst. 17.00 (kūpinātās līdz 12:00), par Jums vēlamo zivju daudzumu, piegādes adresi, kontaktinformāciju.

Piegāde:

Rīgā, Talsos, Tukumā, Kuldīgā – ceturtdien līdz 16.00 Jūsu norādītajā adresē.

Ventspilī – piektdien līdz 16.00 Jūsu norādītajā adresē.